Winx Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Winx Club Forum

Dobro došli na još jedan forum Winx, poseban je, saznat ćeš samo ako se registruješ !....xD
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Naručite moje grafike=)

Ići dole 
AutorPoruka
UnicaBloom

UnicaBloom


Post : 47
Join date : 27.09.2009

Naručite moje grafike=) Empty
PočaljiNaslov: Naručite moje grafike=)   Naručite moje grafike=) I_icon_minitimeSre Sep 30, 2009 6:12 am

Naručite,sada i moju grafiku.Imala sam još jednu temu ,,I ja RADIM==)" ,ali pošto je za mene,tema bila vrlo,vrlo stara ; Odlučila sam da napravim najnoviju temu,jer sada bolje radim nego ranije(neradim nešto dobro,ali je za početak ,,OK").Zato sada,onu prošlu temu koju sam otvorila možete slobodno da zaključate ili izbrišete(svejedno mi je): : a sada možete da naručujete sledeće stvari:

POTPISE-Ali,ako naručujete potpise,sa Lucerom(naprimer,ili bilo kojim drugim poznatim ili nepoznatim likom)bilo bi poželjno da mi date sliku tog ,,lika" da NE tražim ja sama sliku,pa da nešto pobrkam,dajte mi sliku,ja ću da je isprovidim i napravim vam potpis=)
AVATARE-Isto važi i za njih,dajte mi sliku,ako želite Avatar sa Avirlly ili bilo kojim drugim likom,koji nije iz crtaća dajte mi njegovu sliku,da bi dobili pre Avatar-Potpis ili bilo šta drugo...=)
DIZAJN ZA BLOG-Dizajn za blog,ali DIZAJN samo pravim za one koji imaju blog na bloger.hr sajtu,za ostale blogere NE pravim,istop mi i tu dajte sliku nekog lika nevezanog sa winx ili bilo kojim drugim crtaćem(ako želiite tako nešto)=)
DIZAJN ZA FORUM-NE pravim još,ali ću početi skoro kad za dizajn malo više naučim,kad budem rekla u ovoj temi da pravim dizajn za forum,onda naručite dizajn za foruma ako ne napišem NEmojte da naručujete dizajn za forum=)

I sve ostalo šta vam je potrebno već šta želite,sem medajlona njih NE pravim,i ne mojte naručivati ništa Animirno,jer još neznam napraviti ništa Animirano u GIMPU ili bilo kom drugom programu,srry...

SAD MOŽETE DA NARUČUJETE!!!!

P.S.Anja daj mi sliku koju želiš sa H.P. pls pošto neću da stavim neku koja ti se nesvidja...i ostali koji su sta vec narucivali u prosloj temi,neka ponovo napisu ovde isto,da bi im napravila ono sto nisam...

PLSS NARUČUJTE:::!!!
Nazad na vrh Ići dole
UnicaBloom

UnicaBloom


Post : 47
Join date : 27.09.2009

Naručite moje grafike=) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naručite moje grafike=)   Naručite moje grafike=) I_icon_minitimeČet Okt 01, 2009 5:45 am

Zasto niko NE narucije?Zar tako grozno radim?
Narucujte Plss.ili zaklucavam ovu temu:::
Nazad na vrh Ići dole
UnicaBloom

UnicaBloom


Post : 47
Join date : 27.09.2009

Naručite moje grafike=) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naručite moje grafike=)   Naručite moje grafike=) I_icon_minitimeČet Okt 08, 2009 11:20 am

Citat :
Moze meni potpis sa harry potterom da pise Nenad Djukic?
Naravno,izvoli:
Naručite moje grafike=) 2u70e10
P.S.Znam da je slika od Harry Pottera,malo ružna,(jer mi trebalo puno,vremena da je izrežem i isprovidim tako da nije moglo mnogo lepo ispasti,srry),ipak sve ti je kako si tražila samo sam ja to malo ulepšala da na slici nebude samo Harry Potter,nego još neki lik,inače ne volim nepto hairry pottera pa zato još jednom srry,ipak nadam se da ti se svidja,i da ti nesmetaju dekoracije slova koja sam dodala.
i izvoli kod:
Kod:
http://i35.tinypic.com/2u70e10.png
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Naručite moje grafike=) Empty
PočaljiNaslov: Re: Naručite moje grafike=)   Naručite moje grafike=) I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Naručite moje grafike=)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Winx Club Forum :: Grafike :: Narucujte grafike-
Skoči na: